rozliczenia roczne

Dla kogo
spółki kapitałowe oraz pozostałe podmioty (osoby fizyczne, spółki osób) których przychody w ciągu roku podatkowego przekroczyły 1.200.000,00 EURO w przeliczeniu na złotówki.

 

Regulacje prawne
Zasady prowadzenia ksiąg  rachunkowych określa Ustawa o rachunkowości z dnia 29 września 1994 r. (Dz. U. z 1994 r. Nr 121, poz. 591 z późn. zm.)

 

Zakres naszych usług
Prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz sprawozdawczości finansowej:

 1. Przygotowanie we współpracy z Klientem zakładowego planu kont spełniającego wymogi Ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości.
 2. Prowadzenie ksiąg rachunkowych na podstawie dokumentów dostarczonych przez Klienta zgodnie z wymogami Ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości
 3. Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych oraz kalkulacja wyniku finansowego przygotowanych zgodnie z wymogami Ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości.
 4. Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości.
 5. Prowadzenie ewidencji w zależności od zgłoszonych potrzeb Klienta.
 6. Współpraca z audytorami klienta.

 

Przygotowywanie rozliczeń podatkowych:

 1. Kalkulacja miesięcznej podstawy oraz zaliczki na podatek dochodowy od osób prawnych.
 2. Kalkulacja podatku oraz sporządzanie rocznych deklaracji podatku dochodowego od osób prawnych (CIT).
 3. Prowadzenie rejestrów sprzedaży i zakupów, kalkulacji oraz sporządzanie miesięcznych / kwartalnych deklaracji podatku od towarów i usług (VAT).
 4. Raporty dla organów statystycznych administracji państwowej (GUS), Narodowego Banku Polskiego i przygotowywanie innych niż wymienione powyżej rozliczeń i deklaracji dla organów podatkowych.
 5. Kontakt z organami podatkowymi.

zeznania podatkowe

Kontakt

Telefon: 81 525 27 41
E-Mail: info@biuro-km.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek
8:00 – 16:00

POLITYKA PRYWATNOŚCI

księgi przychodów i rozchodów

Copyright © WGB Group 2019 | Projekt i wykonanie lublin WGB Group

biuro rachunkowe lublin biuro rachunkowe km lublin doradztwo rachunkowe księgi handlowe

ewidencje ryczałtowe Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.